ikon
01 / 0
BİZE ULAŞIN

Kurumsal

Ağaçtan konfora uzanan yol..

İkon Koltuk olarak 2011 yılında başladığımız üretim serüvenine her dönem yepyeni ve modaya uygun modeller üreterek şu anda da devam etmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışımız ile apayrı lokasyonlarda binlerce müşterimizin salonuna yeni bir hava katmış durumdayız. Yurtiçinde yüze yakın bayimiz ile kullanıcılarımızın ürettiğimiz koltuk takımlarına en hızlı şekilde kavuşmasını amaçlıyoruz. Bu doğrultuda aynı zamanda üretimimizde yaptığımız optimizasyonlar sayesinde koltukların kalitesini artırırken aynı zamanda her bütçeye uygun kalmasını sağlıyoruz.

İLKELERİMİZ

AYRINTIYA ÖNEM

İkon Koltuk olarak çok farklı parçaları bir arada toplayan koltuk takımları üretmekteyiz. Bu da çok ince işçilik gerektiren modeller ortaya çıkarmakta. Ekibimiz detaylara maksimum dikkat göstererek bu koltukları üretiyor ve müşterilerimizin yıllarca huzurla oturacağı koltuk takımları bu şekilde ortaya çıkıyor.

ORİJİNAL TASARIM

Tasarımlarımız alanında uzman tasarımcılar tarafından her evde ve her kombinde mükemmel duracak şekilde tasarlanıyor. Tasarım ve araştırma geliştirme sürecine baştan sona tüm ekibimiz dahil oluyor ve farklı fikirlerin güçlü tarafları bir araya gelerek insanların çok beğenerek kullandığı takımları ortaya çıkartıyor.

VERİM

İnegöl'de üretici olmak demek rekabetin yüksek olduğu ortamda bir şeyler ortaya çıkarmak demek. Bu rekabet bir zorluk değil üretim sürecimizi maksimum verimliliğe taşımış olan bir araç. Bu sayede üretim açısından komplex modelleri kullanıcılarımızın daha rahat alabileceği bir ürüne dönüştürebiliyoruz.